Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Lithographs / Litograph 17515209



*

nr 1751 5209


LITOGRAPH

efter B Buffet, Paris, DJ, signerat i tryckplåt. Image dimensions: 47, 5x68 cm, outer dimensions including frame: 62x82,


efter B Buffet, Paris, DJ, signerat i tryckplåt. Bildmått: 47,5x68 cm, yttermått inklusive ram: 62x82. Ej signerad


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday December 15 2025
at 19:30:51


  • Bid history
Time Bidder Bid
15/12 15:15:17 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: b buffet ej signerad europa frankrike fransk franska franskt grafik litografi litografier paris signerat i tryckplåt




Ladda ner broschyr