KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15763209

nr 1576 3209

Torsten Renqvist

(1924-2007), Sverige

Etsning, Interiör. Signerad, numrerad 69/115. Bildmått: 31x25 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 6 november 2023
kl 20:17:51

2/11 18:17:06 1      100 kr
6/11 20:10:44 2      Vinnande bud

Torsten Renqvist

Läs mer om Torsten Renqvist