FURNITURE / Tables / Coffee table 8181311

nr 818 1311

COFFEE TABLE

late 19th century, length: 98, width: 63, height: 70, wear.

sent 1800-tal, längd: 98, djup: 63, höjd: 70

Condition: slitage

300

SEK 150

Monday April 1 2013
at 19:07:03

29/3 17:36:56 1      100 kr
1/4 10:52:50 2      Vinnande bud