MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 16915243

nr 1691 5243

Serveringsvagn

1950-tal, med lösa brickor. Diameter: 45 cm. Höjd: 53-67

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 mars 2025
kl 18:59:35

27/3 08:41:52 1      Vinnande bud