MÖBLER / Bord / Bord 17166178
nr 1716 6178
Bord
Albert Larsson, "Alberts", bemålat, kopparben. Diameter: 40 cm. Höjd: 45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 19:47:13
8/8 11:47:19