GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 7495189
nr 749 5189
DINNER SET
46 del, Gustafsberg, 'Opak', nagg, wear.
46 del, Gustafsberg, 'Opak'
Condition: nagg, slitage
1000
SEK 700
Monday Mars 26 2012
at 19:32:44
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr