MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7187277

nr 718 7277

Byrå

1930-/40-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 3 oktober 2011
kl 18:18:37