GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vases 11389478

nr 1138 9478

VASES

one pair, porcelain, late 19th century, height: 34 cm, damages.

Ett par, porslin, Sent 1800-tal, höjd: 34 cm

Condition: skador

1000

SEK 1600

Monday October 23 2017
at 19:42:16