FURNITURE / Tables / Coffee table 8001374

nr 800 1374

COFFEE TABLE

late 19th century, diameter: 83, height: 74, wear.

Sent 1800-tal, diameter: 83, höjd: 74

Condition: slitage

SEK 100

Tuesday January 8 2013
at 05:54:20