FURNITURE / Tables / Dinner table 17387179

nr 1738 7179

DINNER TABLE

1950s, skiva i laminat, utdragsskivor, besticklåda. Length: 90 + 28x2, 60, height: 74 cm, wear, damages.

1950-tal, skiva i laminat, utdragsskivor, besticklåda. Bredd: 90 + 28x2,60, höjd: 74 cm

Condition: slitage, skador

SEK 100

Monday November 10 2025
at 18:01:23

9/11 22:16:38 1      Vinnande bud