GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Teservisdelar 8268060
nr 826 8060
Teservisdelar
14-del, Tilgman Keramik, 50-tal
Kondition: några delar med nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2013
kl 19:59:39
12/5 11:52:16
Tilgman Keramik