MISCELLANEOUS / Jewellery / Berlock 10827315
nr 1082 7315
Berlock
+ pendant, enamel, wear, damages.
+ hänge, Emalj
Condition: slitage, skador
400
SEK 700
Monday January 9 2017
at 18:39:35
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr