MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 8527282
nr 852 7282
Chiffonjé
1880-tal, 112, djup: 57 cm, höjd: 138 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 18:55:14
500 kr
200 kr
300 kr