FURNITURE / Tables / Coffee table 11299342
nr 1129 9342
COFFEE TABLE
19th century, length: 112 cm, width: 82 cm, height: 68 cm, wear.
1800-tal, längd: 112 cm, djup: 82 cm, höjd: 68 cm
Condition: slitage
600
SEK 250
Monday September 18 2017
at 20:12:40
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)