FURNITURE / Sofas / Canapé 5521509

nr 552 1509

Canapé

Lenght: ()

Karl Johan. Mahognyfanerad. Svängd volutform. Fast stoppad sits, svängda fötter. Längd 186, bredd 68, höjd 103

Condition: Smärre skador

300

SEK 3200

Monday November 17 2008
at 16:00:00