SILVER & METAL / Silver / Ink stand 14598315
nr 1459 8315
INK STAND
Glas med silverlock, + 2 pcs. Height: 6-11cm, wear, damages.
Glas med silverlock, + 2 st. Höjd: 6-11cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 200
Monday April 4 2022
at 20:42:42
1/4 08:23:49
150 kr
4/4 10:09:56