MÖBLER / Bord / Rökbord 8271458

nr 827 1458

Rökbord

30-tal, med klaffar, längd: 60 cm, djup: 60 cm, höjd: 60 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 maj 2013
kl 19:47:42