MÖBLER / Bord / Bord 7797336

nr 779 7336

Bord

1890-tal, diameter: 56, höjd: 79

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

måndag 24 september 2012
kl 19:23:24

Superellipsbordet