FURNITURE / Tables / Gate-leg table 9769221
nr 976 9221
GATE-LEG TABLE
pine wood, length: 22+ 2x48, width: 118 cm, height: 75 cm, wear, damages.
Furu, längd: 22+ 2x48, djup: 118 cm, höjd: 75 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 800
Monday August 24 2015
at 20:18:20
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr
700 kr