GLASS & CERAMICS / Ceramics / Äggterrin 14598400
nr 1459 8400
Äggterrin
+ tureen. Length: 22-25cm, wear, damages.
ägghöna + karott. Längd: 22-25cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 250
Monday April 4 2022
at 20:35:57
100 kr
200 kr