MÖBLER / Bord / Slagbord 9445005

nr 944 5005

Slagbord

Ikea, 1700-tal-serien, längd: 167, djup: 117, höjd: 76

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 23 februari 2015
kl 19:54:01