GLASS & CERAMICS / Art Glass / Charger 5922108
nr 592 2108
CHARGER
signerad Lalique, diameter: 27, nagg.
signerad Lalique, diameter: 27
Condition: nagg
300
SEK 350
Monday August 3 2009
at 19:15:32
3/8 18:39:35
300 kr
3/8 19:09:29