GLASS & CERAMICS / Art Glass / Charger 5922108

nr 592 2108

CHARGER

signerad Lalique, diameter: 27, nagg.

signerad Lalique, diameter: 27

Condition: nagg

300

SEK 350

Monday August 3 2009
at 19:15:32

3/8 18:39:35 1      300 kr
3/8 19:09:29 2      Vinnande bud