FURNITURE / Sofas / Rib-back settee 16034168

nr 1603 4168

RIB-BACK SETTEE

1970s, med tre lådor. Length: 151 cm, wear.

1970-tal, med tre lådor. Längd: 151 cm

Condition: slitage

800

SEK 1500

Monday Mars 4 2024
at 18:34:15