MÖBLER / Bord / Skrivbord 9502476
nr 950 2476
Skrivbord
1920-tal, längd: 150 cm, djup: 77 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2015
kl 18:46:58
23/3 18:41:58