MISCELLANEOUS / Rugs / Khotan 6434029
nr 643 4029
Khotan
antique, 140x290, even partly heavy wear, repairs, blekt,
Antik, 140x290, jämnt ställvis hårt slitage, lagningar, blekt
3000
SEK 13000
Monday May 31 2010
at 16:00:01
2.000 kr
2.500 kr
- Thema-auction