MÖBLER / Bord / Soffbord 9287134

nr 928 7134

Soffbord

med hylla, björk, intarsia, 1930-tal, 60x60, höjd: 56

Kondition: krackeleringar

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 december 2014
kl 20:17:58

1/12 19:02:07 1      100 kr
1/12 20:12:58 2      Vinnande bud