LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 11211393
nr 1121 1393
FLOOR LAMP
brass, 1960s, height: 155 cm, wear.
mässing, 1960-tal, höjd: 155 cm
Condition: slitage
600
SEK 400
Monday August 7 2017
at 20:18:22
7/8 19:45:43
Mässing
FLOOR LAMP
Condition: slitage
nr 1121 1393
FLOOR LAMP
Condition: slitage
| Estimate: | 600 |
| Sold: | SEK 400 |
Monday August 7 2017 |
| 7/8 19:45:43 | 1 | Vinnande bud |
Mässing