BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 11312519
nr 1131 2519
Ljusstake
9-ljusarmar, mässing, längd: 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 september 2017
kl 20:02:51
25/9 16:10:17
Mässing