MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 10827330
nr 1082 7330
Chiffonjé
Senempire, Björk, längd: 112 cm, djup: 52 cm, höjd: 140 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:19:33
9/1 15:14:38
Senempiren