MÖBLER / Bord / Toilettebord 11312505

nr 1131 2505

Toilettebord

1960-tal, Teak, längd: 100 cm, djup: 45 cm, höjd: 72 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 september 2017
kl 19:25:19

25/9 18:04:52 1      Vinnande bud