MÖBLER / Bord / Skrivbord 10684285

nr 1068 4285

Skrivbord

Mahogny, längd: 140 cm, djup: 85 cm, höjd: 78 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 november 2016
kl 18:27:52