GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 10827772

nr 1082 7772

DISH

+ plate, China, wear, damages, nagg.

+ tallrik, Kina

Condition: slitage, skador, nagg

800

SEK 2600

Monday January 9 2017
at 19:31:31