FURNITURE / Tables / Writing desk 8873568
nr 887 3568
WRITING DESK
1880s, length: 116, width: 73, height: 76, wear.
1880-tal, längd: 116, djup: 73, höjd: 76
Condition: slitage
1500
SEK 1100
Monday April 14 2014
at 19:33:20
14/4 14:51:17
1.000 kr
14/4 19:28:21