GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 8482046

nr 848 2046

Fat

8 st, Japan, Imari, dia 22 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 23 september 2013
kl 19:36:40

Imariporslin