FURNITURE / Sofas / Bench 9952013
*
nr 995 2013
BENCH
oak, length: 116 cm,
Ek, längd: 116 cm
Estimate:
1000
Sold:
SEK 3000
Auction date:
Monday November 16 2015
at 18:03:41
- Bid history
Time
Bidder
Bid
22/10 18:38:24
1
300 kr
23/10 23:59:25
2
800 kr
25/10 12:48:17
3
500 kr
25/10 12:48:17
2
600 kr (Robot)
28/10 17:32:31
4
1.100 kr
29/10 16:12:17
2
1.500 kr
29/10 18:57:20
4
1.800 kr
8/11 16:19:45
4
2.200 kr
16/11 11:30:17
1
2.000 kr
16/11 11:30:17
4
2.200 kr (Robot)
16/11 11:47:20
5
2.800 kr
16/11 12:47:36
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
*
BENCH
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 995 2013
BENCH
oak, length: 116 cm,
Ek, längd: 116 cm
Estimate: | 1000 |
---|---|
Sold: | SEK 3000 |
Auction date: |
Monday November 16 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
22/10 18:38:24 | 1 | 300 kr |
23/10 23:59:25 | 2 | 800 kr |
25/10 12:48:17 | 3 | 500 kr |
25/10 12:48:17 | 2 | 600 kr (Robot) |
28/10 17:32:31 | 4 | 1.100 kr |
29/10 16:12:17 | 2 | 1.500 kr |
29/10 18:57:20 | 4 | 1.800 kr |
8/11 16:19:45 | 4 | 2.200 kr |
16/11 11:30:17 | 1 | 2.000 kr |
16/11 11:30:17 | 4 | 2.200 kr (Robot) |
16/11 11:47:20 | 5 | 2.800 kr |
16/11 12:47:36 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal