GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 8603500

nr 860 3500

Matservisdelar

50 del ca, Japan, Rörstrand, Bla Cabaré

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 november 2013
kl 18:46:30

Rörstrand