MISCELLANEOUS / Rugs / Röllakan 12177363
nr 1217 7363
Röllakan
signerad GHV, 143x234 cm, wear, damages.
signerad GHV, 143x234 cm
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday November 19 2018
at 19:10:25
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr