MISCELLANEOUS / Jewellery / Brooch 9344413
nr 934 4413
BROOCH
silver, rock crystal, 1930s,
Silver, bergkristall, 30-tal
600
SEK 300
Monday January 12 2015
at 19:46:32
12/1 19:41:32
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver