MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10827277
nr 1082 7277
Byrå
rokokostil, längd: 90 cm, djup: 48 cm, höjd: 83 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 9 januari 2017
kl 20:33:51
1.000 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr