MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 8527072

nr 852 7072

CARPET

oriental, Galleri, 125 x 325, wear, damages.

orientalisk, Galleri, 125 x 325

Condition: slitage, skador

800

SEK 250

Monday October 14 2013
at 18:49:38