SILVER & METAL / Silver / Fish tableware 6721065

nr 672 1065

FISH TABLEWARE

silver, 12 knivar och 11 gafflar med pärlemorskaft. stämplar. Mappin & Webb, Sheffield, early 20th century. ! gaffel med skadat skaft,

silver, 12 knivar och 11 gafflar med pärlemorskaft. stämplar. Mappin & Webb, Sheffield, 1900-talets början. ! gaffel med skadat skaft

1500

SEK 1800

Monday December 6 2010
at 19:30:16

  • Thema-auction
  • Dec 6

Silver

Read more about Silver