GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kanna 15978453

nr 1597 8453

Kanna

Kendi, Kina, Blåvitt kompaniporslin. Höjd: 23 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 12 februari 2024
kl 19:40:47