KONST / Ramar / Ram 7884027
nr 788 4027
Ram
1800-tal, ramens innermått: 42 x 32, med etsning
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 19:15:10
Tilgman Keramik
Ram
nr 788 4027
Ram
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 29 oktober 2012 |
Tilgman Keramik