MÖBLER / Bord / Soffbord 9769215
nr 976 9215
Soffbord
med tidningshylla, teak, längd: 93 cm, djup: 52 cm, höjd: 57 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 20:13:09
100 kr
150 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr