GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 7405109
nr 740 5109
Porslin
7 del, Kina, diverse
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 13 februari 2012
kl 18:24:51
600 kr
650 kr
700 kr
800 kr
800 kr