GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bålskål 8605311
nr 860 5311
Bålskål
Gustafsberg, Fasan, Dia26, höjd: 13
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 november 2013
kl 20:09:42
200 kr
300 kr