FURNITURE / Tables / Writing desk 8124525
nr 812 4525
WRITING DESK
late 19th century, length: 142, width: 72, height: 80, wear.
sent 1800-tal, längd: 142, djup: 72, höjd: 80
Condition: slitage
1500
SEK 700
Monday Mars 4 2013
at 18:59:53
3/3 14:53:09