FURNITURE / Tables / Writing desk 7817224

nr 781 7224

WRITING DESK

english style, length: 140, width: 77, height: 80 cm, lösa delar finns i inlämningen, damages, wear.

Engelsk stil, längd: 140, djup: 77, höjd: 80 cm, lösa delar finns i inlämningen

Condition: skador, slitage

700

SEK 800

Monday October 1 2012
at 18:06:52