BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 5108448
*
nr 510 8448
Takarmatur
Keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2008
kl 17:34:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 21:21:38
1
200 kr
25/2 12:54:59
2
250 kr
25/2 17:29:02
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:47
-
6624 Takarmatur
Glas. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:10
-
7011 Takarmatur
IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57
-
6405 Takarmatur
med plafond och prismor, mässing förställande blad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:27
-
7037 Takarmatur
Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24
-
7013 Takarmatur
Saturnusmodell, glas. Diameter: 25. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:28
*
Takarmatur
nr 510 8448
Takarmatur
Keramik
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2008 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/2 21:21:38 | 1 | 200 kr |
| 25/2 12:54:59 | 2 | 250 kr |
| 25/2 17:29:02 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:47 -
6624 Takarmatur
Glas. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:10 -
7011 Takarmatur
IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57
-
6405 Takarmatur
med plafond och prismor, mässing förställande blad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:27 -
7037 Takarmatur
Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24 -
7013 Takarmatur
Saturnusmodell, glas. Diameter: 25. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:28



