MÖBLER / Bord / Soffbord 13956441
nr 1395 6441
Soffbord
Johannes Andersen, 1960-tal. Utdragbara skivor. Jakaranda (citesintyg medföljer), utdragsskivor med skiva av bakelit. Bredd 160 cm. Djup: 64 cm. Höjd: 50 cm
Kondition: smärre bruksslitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:28:49
1.000 kr
1.100 kr
1.600 kr